DEVER aknakatted ja rulood
est eng
OstukorvOstukorv Ostukorv on tühi Ostukorvis on 0 toodet

Nutikas jõulukingiidee!

Otsustasime sel aastal, et tuleme sulle jõulukingituste valimisel appi. :) Ajal, mil kauplused on viimasel hetkel paaniliselt kingitusi otsivaid huvilisi täis, teeme meie Sinu elu mugavamaks ja laseme nutika kingituse osta läbi interneti.

Deveri kinkekaart on praktiline kingitus igale koduomanikule! Kodu sisustades, renoveerides või niisama värskendades on pisiasju, millele raha kulutada, ju nii palju... Nüüd ongi Sul võimalus oma lähedasi selles osas veidi toetada ning lasta neil meeldivad aknakatted meie tootevalikust ise valida.

- Deveri kinkekaardid on väärtuses 20, 35 ja 50 €. Soovi korral saad sobiva väärtuse saamiseks mitut kinkekaarti kombineerida. Virtuaalsed kinkekaardid* on saadaval Sulle sobivas vabalt valitud vääringus.
- Kinkekaardid on pakitud nägusasse pühadeteemalisse ümbrikusse.
- Tellitud kinkekaardi toimetame Tallinna piires Sinuni tasuta. Väljapoole saadame kinkekaardi kas posti või kullerteenusega. Soovi korral saame kinkekaardi edastada ka virtuaalselt (*lisainfo allpool).
- Kinkekaartide kehtivusaeg on 1 aasta ning neid saab kasutada kõikide Deveri poolt pakutavate toodete ning teenuste eest tasumiseks.

* Virtuaalse kinkekaardi tellimisel saadame Sulle kinkekaardi e-mailile. Kinkekaardil on ainulaadne kood, mida tulevikus kingi saaja meie käest tellimisel kasutada saab. 

Lisaküsimuste korral küsi julgesti telefoni ( +372 58 050 858) või e-maili (dever@dever.ee) teel.