DEVER aknakatted ja rulood
est eng
OstukorvOstukorv Ostukorv on tühi Ostukorvis on 0 toodet

Kassettrulood

Küsi pakkumist

 

 
Tavaliste rulookardinate puhul on tihtipeale probleemiks asjaolu, et akende avamine on raskendatud. Sellele probleemile on lahendus kassettruloode näol olemas. 

Kassettruloode eripäraks on see, et kardina mehhanism ja kangarull on varjatud kassetiga ning kardin paigaldatatakse aknaraamile. See muudab aknakatte mehhanismid ja konstruktsioonid väga kenasti silmapaistmatuks, nii et kardin sulandub justkui aknaga ühte. 

Lisaks dekoratiivsusele on kassettrulood väga funktsionaalsed ja kasutajasõbralikud. Kuna akent kattev kangas jookseb aknaraamile paigaldatud siinide vahel, siis ei hakka ta laperdama ega hoia aknast eemale. See võimaldab akent probleemideta avada. 

Kassettruloosid valmistame väga erinevatest kangastest – on nii dekoratiivseid läbipaistvaid, pimendavaid, mustrilisi.. Laia valiku hulgast leiab endale meelepärase igaüks. Kassettrulood sobivad nii koju kui ka näiteks kontorisse, nii modernsesse kui ka klassikalisse interjööri. 

Asjaolu, et kassettruloo konstruktsioon (ja soovi korral ka kangas) väga märkamatu jääb, on neid lihtsasti võimalik kombineerida tavaliste tekstiilkardinatega. Sel moel saab näiteks ööseks ette tõmmata pimendava kassettruloo, kuid päeval varjab suurema valguse ära tekstiilkardin. 

Kassettruloosid on väga lihtne käsitseda ja hooldada. Üldjuhul saab näiteks kangale tekkivad plekid eemaldada kõigest tavalise kustutuskummiga, profiilid on hõlpsasti puhastatavad niiske lapiga. 

Kuna kassettruloosid on võimalik valmistada erinevat tooni profiilide ja lahendustega, soovitame parima leidmiseks meiega ühendust võtta. Nii leiame kindlasti teie soovidele parima lahenduse. 

 

Kassettrulood ei ole sugugi mõeldud vaid valgetele plastakendele. Saame pakkuda nii lihtsalt tumepruuni profiili kui ka kuues erinevas toonis puitimitatsiooniga profiile. 

Kassettruloosid ei ole võimalik kodulehelt otse tellida ega nende hinda arvutada. Palun saatke meile päring. 

Kahjuks ei saa me vastutada, kui internetist tellitud ruloo värv ei vasta teie ootustele, sest see oleneb arvuti kuvari sätetest. Ebamugavuste vältimiseks soovitame külastada meie salongi.

Ühevärvilised poolpimendavad kangad

 Läbipaistvad ühevärvilised kangad

Mustrilised poolpimendavad kangad

Poolpimendavad soojustpeegeldavad kangad

Läbipaistvad soojustpeegeldavad kangad

Pimendavad ühevärvilised kangad

Pimendavad mustrilised kangad

Pimendavad soojustpeegeldavad kangad