DEVER aknakatted ja rulood
est eng
OstukorvOstukorv Ostukorv on tühi Ostukorvis on 0 toodet

Mõõdud:

Paigaldus akna avasse akna avasse Paigaldus akna ava peale akna ava peale
Mõõtmisjuhend

Aknaavasse paigaldatavad kardinad kinnitatakse aknaorva. Selline paigaldusviis on eelistatav, kui soovitakse muljet sisseehitatud aknakattest. 

Kardinate mõõtmisel ava sisse tuleb silmas pidada, et ava sügavus oleks piisav lamellide takistamatuks liikumiseks pööramisel kinni ja lahti. Kandelatt tuleb aknast paigaldada vähemalt ½ lamellilaiuse (vastavalt 127 või 89 mm) kaugusele.

Küsimuste korral soovitame konsulteerida professionaalidega vältimaks hilisemaid probleeme.

Laiuse mõõtmine: võtke horisontaalne mõõt akna ülemisest ja alumisest servast (mm). Valige vähim mõõt.  Kardina valmislaiuse leidmiseks lahutage mõõdust 5 mm.

Kõrguse mõõtmine: mõõtke aknaava kõrgus mõlemalt poolt servast ja keskelt (mm). Valige vähim mõõt. Valmiskõrguse leidmiseks lahutage mõõdust 15 mm.

 Ava peale mõeldud kardinad paigaldatakse aknaorvast väljapoole seinale või lakke. Selline paigaldusviis laseb näida aknal suuremana, võimaldab paremat väljavaadet või peita ebapropotsioonaalset, inetut akent ning ei takista akna avamist.

Laiuse mõõtmine: mõõtke aknaava laius (mm) . Valmislaiuse leidmiseks lisage vähemalt kolme lamelli laius (ühe lamelli laius vastavalt 127 või 89 mm).

Kõrguse mõõtmine: mõõtke aknaava kõrgus (mm). Ava kohale soovitame kõrgusele lisada vähemalt 100 mm. Akna alumisest servast võiks lamellkardin olla samuti pikem vähemalt 100 mm. Eemaleulatuva aknalaua korral võtke mõõt aknalauani ja lahutage sellest 15 mm.

Kui soovite lamellkardinaid, mis kinnitatakse lakke ja ulatuvad põrandani, mõõtke terve ruumi kõrgus. Valmiskõrguse saamiseks lahutage sellest vähemalt 70 mm. See tagab juurdepääsu tolmuimejaga kanga allserva kahjustamata.

 

Sisesta siia mõõdud
Laius (mm):
mm
Kõrgus (mm):
mm
Veendu, et sisestasid mõõdud millimeetrites. 1 cm = 10 mm

Tõstenöör:

Soovin tõstenööri vasakul pool
Soovin tõstenööri paremal pool

Avamissuund:

Paremalt vasakule
Vasakult paremale
Kahele poole keskelt lahku
: 0 EUR
Valmistamise aeg: 2 nädalat